2018.03.14 12:12 Kamil

Zabił swoją 2-dniową CÓRECZKĘ tylko dlatego, że PŁAKAŁA! Współwięźniowie zgotowali mu w CELI prawdziwe PIEKŁO!

Do tego makabrycznego incydentu doszło w lipcu ubiegłego roku. Liam Deane za swój haniebny postępek trzy miesiące później został skazany przez sąd w Leeds (Anglia) na dożywocie. 22-letni mężczyzna zrobił coś tak przerażającego, że aż trudno o tym napisać. Tego feralnego dnia był z dzieckiem w mieszkaniu sam. Partnerkę poprosił, by wyszła i trochę odpoczęła. Obiecał, że zajmie się Luną, a zakatował ją na śmierć.

 

 

Jego maleńka, zaledwie 2-dniowa córeczka zaczęła głośno płakać, co bardzo mu przeszkadzało. Zachowanie noworodka wywołało w nim napad niekontrolowanej agresji. Z ustaleń śledczych wynika, że uderzył ją bardzo mocno w twarz, wtedy dziewczynka zaczęła płakać jeszcze głośniej, więc zaczął nią szarpać. Dziecko nie miało żadnych szans na przeżycie, a przyczyną jego śmierci okazały się rozległe obrażenia mózgu.

 

 

 

Kiedy mężczyzna trafił do celi, a inni więźniowie dowiedzieli się, że jest dzieciobójcą nie miał łatwego życia. Za kratami wytrzymał raptem miesiąc. Był w tym czasie bity i poniewierany przez kolegów z celi. Pewnego dnia postanowili ostatecznie pomścić zmarłą w tragicznych okolicznościach dziewczynkę. Dean został zabity przez jednego z nich. Jego ciało znaleziono w rogu celi, a początkowo jako oficjalną przyczynę śmierci podano „nieszczęśliwy wypadek”. W tej sprawie toczy się właśnie śledztwo, a głównym podejrzanym jest inny więzień, 28-letni John Westland.

 

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com


Komentarze

Zobacz także