2018.03.07 15:43 Kamil

Od kilku tygodni uskarżał się na problemy z oddawaniem moczu. To co znajdowało się w jego CIELE zaskoczyło nawet LEKARZY!

64-letni Amerykanin od dłuższego czasu zmagał się z poważnym problemem. Podczas oddawania moczu odczuwał przeszywający ból przez co bardzo cierpiał. Jego źródło umiejscowione było po lewej stronie brzucha. Dyskomfort był tak duży, że postanowił poszukać pomocy w szpitalu St. Mary Medical na Long Beach. Kiedy lekarze wykonali tomograf, aby zdiagnozować problem przecierali oczy ze zdumienia.

 

 

 

Okazało się, że w pęcherzu moczowym 64-latka znajduje się kamień wielkości strusiego jaja! Medycy przyznali, że odkąd pracują nie spotkali się z podobnym przypadkiem. O ogromie kamienia świadczą jego rozmiary, miał 12, na 9,5 cm, a ważył aż 770 gramów! Mężczyzna musiał naprawdę bardzo cierpieć skoro nosił w sobie takiego giganta. Lekarze postanowili ulżyć cierpieniom Amerykanina i postanowili usunąć kamień.

 

 

Zabieg został przeprowadzony tradycyjną metodą, ponieważ promienie lasera nie dałyby sobie w tym przypadku rady. Operacja zakończyła się sukcesem, a pacjent czuje się zdecydowanie lepiej. Po kilku dniach rekonwalescencji został wypuszczony do domu. Jedynym zaleceniem jakie dostał od lekarzy to częstsze kontrole u specjalisty.

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com


Komentarze

Zobacz także